Kapat× Destek

Google SEO ve SEM Desteği ile %100 Müşteri Garantisi Veriyoruz!

Evet %100 müşteri garantisi vererek belirlenen süre içerisinde memnun olmayan tüm müşterilerimize para iadesi yapmayı sözleşmemizde garanti ediyoruz. Lütfen bizimle çalışmaya karar vermeden önce bu makalemizi tamamen okuyun. Gerçekten Google arama motorunda bulunabilirliğini arttırmak istiyorsanız bu işe ciddi bir şekilde yatırım yapmanız gerekmektedir.


Bizimle çalışmak size hiç birşey kaybettirmeyecektir. %100 Para İade Garantisi..

 

SEO Hizmeti Içeriği

 

1 - Mobil ve SEO Uyumlu Web site tasarımı
2 - Anahtar Kelime Analizi
3 - Trend Anahtar Kelime Tespiti
4 - Yapay Zeka Mantığında SEO uyumlu makale yazımı
5 - Tüm Google hesaplarının aktifleştirilmesi, Search Console, Google Maps, Google Business, Google Analytics kaydı ve entegrasyonu.
6 - Ürün bazlı SEO
7 - İçerik pazarlama
8 - Ücretli içerik pazarlama
9 - Site içi SEO
10 - Site dışı SEO
11 - Bölgesel SEO
12 - Basın Bülteni Yayınlama
13 - Haber Backlink
14 - Backlink İnşası
15 - 10 Adet Destekçi Site Açılımı, ve Dahası!

LÜTFEN OKUMAYA DEVAM EDIN.

 

anahtar kelime analizi

 

Fiyatlandırma; Dijital pazarda var olmak ve bununla ilgili bir yerden başlamak istiyorsunuz, örnek vermek gerekirse, firmanıza bir SEO uzmanı almanız size asgari ücret üzerinden hesaplarsak maaş-ssk-yemek-yol derken 5000 tl aylık masraf çıkaracaktır. Peki asgari ücretle çalıştırdığınız bir SEO uzmanı sizi başarıya ulaştırabilir mi, ulaşılamadığı takdirde hesap sorma şansınız varmı? kaybolan zaman cabası değilmi.

İşte tamda bu açıklama ile aylık 1000 TL ile 5000 TL arası ücretle Profesyonel SEO hizmeti vererek müşterilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Şirketimiz 20 yıla yakın SEO şirketi alanında deneyim ve tecrübeye sahiptir. Bu tecrübeler doğrultusunda müşterilerine sözleşmeli olarak SEO danışmanlığı vermektedir. Şirketimizde çalışan tüm SEO uzmanları profesyonel SEO danışmanı olabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

 

Google'da İlk Sayfaya Çıkmak Başarmaktır..

 

google da ilk sayfa

 

Arama motorlarının devir olan Google'da ilk sayfa hatta üst sıralarda yer almak sizin için artık kitlenize kolayca ulaşma anlamına gelmektedir. Google SEO ile sizleri hedeflerinize kolayca ulaşmanız için gerekli tüm çalışmaları profesyonel olarak yapmakta olan bir SEO ajansı olarak destek vermekteyiz. Arama motorunda bulunabilirliğini arttırmak sizlere müşteri olarak geri dönüş sağlayacaktır. 

Google SEO hizmetimizde tüm çalışmaları Google Search Console yönergeleri doğrultusunda Google kriterlerine uygun olarak sağlam bir strateji ile oluşturmaktayız.

Profesyonel SEO hizmeti ile Google'da İlk Sayfa Garantisi Veriyoruz.

 

Profesyonel SEO Hizmeti İle Neler Kazanırsınız

 

seo danismanligi

 

Anahtar kelime araştırması, teknik SEO, yerel SEO, içerik SEO, E-ticaret SEO, SEM, ücretli stratejiler ve çevrimiçi pazarlamadan faydalanmanız için gerekli tüm içerik pazarlama çalışmaları.

SEO ve SEM birlikte uygulama stratejisi ile uygulandığında şunları bekleyebilirsiniz:

Daha Fazla Trafik; Daha fazla görünürlük kazandıkça, web sitesi ziyaretçilerinin sayısında ciddi bir artış görmeye başlayacaksınız.

Daha Fazla Talep; Ürün ve hizmetlerinizle ilgili daha fazla talep almaya başlarsınız.

Daha Fazla Gelir; Hedeflenen olası kitleye ulaşmak, olası satışların artmasını kitleni yeni müşterilere dönüştürmeyi kolaylaştırır.

Daha Fazla Marka Bilinirliği; Markanız, sektördeki tüm rekabette görünürlüğü ile müşterilerinize güven sağlar etkili marka haline gelebilir.

Daha Fazla İş Büyümesi; Yeni trafik, nitelikli potansiyel müşteriler ve marka bilinirliği, yeni büyüme fırsatlarına katkıda bulunur.

Daha Fazla Güven ve Otorite; Arama sonuçlarının en üstüne ulaştığınızda, müşterileriniz sizi sektör otoritesi olarak görecektir.

 

seo hizmeti

 

SEO Açılımı ve SEO Nedir?

 

SEO Açılımı, (SEO) 'SEO Engine Optimization' kısaltmasıdır, Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu işlemleridir.

SEO NEDİR?  SEO, bir web sitesinin arama motorlarinda bulunabilirligini arttirmak için yapilan teknik çalismalarin bütününe SEO denir. Kullanicilar internet üzerinden, bilgi ve ürün gibi benzeri içeriklere ulasmak için, arama motorlarini kullanirlar. Bu özellikleri ile dijital pazarlamanin en etkili araçlari arama motorlaridir.