Kapat× Destek

Google İlk Sayfa Çalışması

 

Web siteler için arama motorlarının en verimlisi olan Google’da ilk sayfa, her web sitesi sahibinin en çok istediği konular arasında gelmektedir. Google’da ilk sayfaya nasıl çıkılır? konusuna değinmeden önce web siteler için Google arama motorunun önemine değinmek isterim. Google’da yüzbinlerce kişi bilgi, ürün ve hizmetlere ulaşmak için sorgu yapmaktadır, kullanıcılar birşeyler aradığı için genel olarak potansiyel müşteri oldukları gerçektir. Aradıklarına Google üzerinden ilk sayfada çıkan sonuçlara göz atarak eylem geliştirirler. Bu bir bilgi araştırması olabilir ve/veya ürün,  hizmet araştırması olabilir, ama genellikle ilk sayfada çıkan sonuçla ilgilenmektedirler.

Evet tam da bunun için ilk sayfada çıkmak çok önemlidir, web sitelerin ziyaretci akışı özellikle Google üzerinden sağlanmakta bu sebeple Google SEO çalışması yaptıran siteler müşteri kitlesine doğrudan ulaşarak işlerinin büyümesine katkı sağlamaktadırlar. Kıyasıya bir rekabet olan Google SEO gerçekten orta ölçekli firmaların bile çok hızlı bir şekilde büyümesinde büyük rol oynamaktadır. 
seo çalışması

 

Google SEO Nedir ?

 

Google SEO çalışması ile SEO uzmanları bir web sitesinin Google arama motoru web yönergelerine uygunluğunu kontrol ederek gerekli çalışmaları yapar. Sadece yönergeleri uygulamak yeterli değildir tabiki Google SEO teknik ve taktiksel çalışmalarla üst sıralarda yer almanız mümkündür. Profesyonel bir SEO şirketi ile çalışmanız sizin için çok faydalı olacaktır, yalnız yinede SEO hizmeti almak kararı çok zor bir karardır, unutmamak gerekir ki Google’unda dediği gibi bir iyi bir SEO sitenize çok şey kazandıracağı gibi, plansız ve bilgisizce yapılan SEO çalışması sitenizin itibarini olumsuz yönde etkilemeside olası bir sorundur. 

 

google seo

 

Google SEO Hizmeti Nasıl Yapılır?

 

Öncelikle web siteniz Google Search Console’a kayıt edilerek kapsam hata raporları tespit edilir, Google Search Console raporları ile yönergeler bir bir yerine getirilerek, Google kriterlerine uygunluk yapılandırılır. Sonrasında anahtar kelime planlayıcı ile kitlenize uygun en doğru anahtar kelimeler tespit edilir, ve her anahtar kelime için özgün SEO uyumlu makaleler yazılarak web sitenize eklenir, makaleler web sitesine eklenirken doğru ve etkili başlık, açıklama ve (H) etiketleri kullanılır. Bu şekilde Google botlarına sitenizi daha kolay tararaması için yardımcı olursunuz. google seo hizmeti

 

Google SEO Hizmeti İçeriği Nedir ?

 

1. Anahtar Kelime Araştırması
2. Site ve SEO Analizi
3. Google Kriterlerine Uygunluk Kontrolü
4. Özgün SEO Uyumlu Makale Üretimi
5. Doğru Sayfa Başlık Oluşturma
6. Etkili Sayfa Açıklaması Oluşturma
7. h1, h6 etiketleri kullanma
8. Görsel SEO Optimizasyonu
9. Site İçi SEO
10. Site Dışı SEO

Alınan SEO hizmeti stratejik bir planla doğru uygulanırsa SEO çalışması sizin için uzun süreli karlı bir yatırım olacaktır. Profesyonel SEO çalışması her zaman bir web sitesinin en önemli alması gereken teknik destek olarak kanıtlanmıştır. Yapılan çalışmalarla hedef kitlenize kolayca ulaşabilir ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişinin görmesini sağlayarak işinizi büyütmenin yanı sıra marka bilinirliğinizi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

 

seo rank

 

Google’da ilk sayfaya nasıl çıkılır?

 

Google’da ilk sayfada çıkmak çok kolay bir iş olmasada imkansızda değildir, işin uzmanı ile 6 ile 9 aylık bir çalışma ile sizde web sitenizi ilk sayfaya taşıyabilirsiniz. Bu mümkündür, yalnız bir SEO ajansı ile çalışmaya başlarken doğru bir seçim yapmanız sizi başarıya gtürcek yolda çok önemli unsurdur. Garanti vermeyen ve sözleşme yapmayan SEO şirketlerinden, (SEO uzmanları ndan) uzak durmanızı öneririz. Size bir şeyleri taahhüt edemiyorsa işinizle ilgilenmeyecektir, veya ilgilensede kendine güvenmemektir. Google’da ilk sayfa işini bilen ve müşteri işlerine vakit ayıran SEO uzmanları tarafından gerçekten başarılacak bir konu olduğu için bu kadar net olarak belirtmek istedim.

 

PR Bilgi SEO Ajansı Olarak;
Google’da İlk Sayfa Garantisi ile Kalmıyor %100 Müşteri Garanti Ediyoruz.

Biz SEO hizmeti verdiğimiz müşterilerimize 17 maddelik profesyonel bir SEO sözleşmesi yaparak müşterilerimizin hakkını savunuyoruz, %100 Müşteri garantisi verdiğimiz sözleşmemiz tamamen müşterilerimizin lehine olan firmamızın aleyhine olan çok net bir sözleşme ile SEO hizmeti vermekteyiz. Belirlenen süreçte yapılan çalışmalar doğrultusunda memnun olmayan tüm müşterilerimize para iadesi yapmayı taahhüt ediyoruz.

SEO Şirketimiz aktif var olan web siteler için bu garantiyi vermemektedir, şartımız sıfır kullanılmamış bir alan adı üzerinden çalışarak gerçekletirmekteyiz.