Kapat× Destek

Profesyonel bir basın bülteni hazırlayıp doğru şekilde servis edildiğinde reklam vermekten çok daha etkili ve kalıcı bir reklam aracıdır. Dijital pazarlama içerisinde mutlaka bulunması gereken basın bülteni servis hizmetidir. Profesyonel haber editörlerimiz aracılığı ile basın bülteni hazırlıyor ve anlaşmalı olduğumuz haber ajansları aracılığı ile servis ediyoruz.

 

basın bülteniÖncelikle Doğru ve Etkili Basın Bülteni Nasıl Yazılır?

Basın bülteni yazma konusunda önemli ilk konu bültenin haber niteliği yüksek olmalıdır. Eğer yazdığımız basın bülteni haber değeri yüksek istatistiklere ve araştırmalara yer verilmişse, haber siteleri tarafından yoğunca servis edilmektedir. Daha fazla yerde doğru kitleye ulaşmak için en çok dikkat edilmesi gereken doğru ve etkili bir basın bülteni hazırlamaktır.

Bülten hazırlarken dikkat etmemiz gereken önemli bir konuda reklam kokmamasıdır; aşırı reklama dönük basın bültenleri yayınlanma oranını düşüreceği gibi, son kullanıcı tarafından da reklam olduğu fark edilerek dikkat çekmeyecektir. Aynı zamanda anlatım dili anlaşılır ve tarafsız olması gerekmektedir. Maalesef günümüzde bize gelen talepler basın bülteni değil daha çok reklam başlıkları ve sloganları kullanılsın tarzda taleplerden oluşmakta. Aslında bu şekilde bültenler sizi diğer bültenler arasında kaybolmanızı sağlıyor. Bülten içeriği kısa bile olsa doğru bir şekilde hazırlandıysa reklamdan uzaksa emin olun reklam kokan bir bültenden daha fazla servis edilir ve daha fazla kitlenin ilgisini çeker.

Biz firma olarak doğru bildiğimizden ayrılmayıp müşterilerimizi reklamsız kaliteli bir basın bülteni için ikna etmek için yoğun çaba sarf ediyor, eğer müşterimizi ikna edemez isek yayınlanma garantisi vermeden bülteni servis ediyoruz.

1000 + Haber Sitesine Basın Bülteni Ulaştırmaktayız
Anlaşmalı olduğumuz haber ajansları ve haber siteleri aracılığı ile basın bültenlerinizi Ulusal haber siteleri ve aynı zamanda bölgesel haber sitelerine servis ederek yayınlanmasını sağlıyoruz. Bu haber sitelerinin içerisinde Ulusal olan ve nerede ise tüm Türkiye’deki herkesin tanıdığı bildiği haber siteleri mevcuttur. Haber editörleri tarafından basın yayın standartlarına uygun yapıda hazırlanan basın bültenleri haber ajansları aracılığı ile servis edilir. Aynı zamanda sistemimiz üzerinden yüzlerce bölgesel ve sektörel haber siteleri haberlerimizi alarak yayınlamaktadır. Basın bültenleri marka bilinirliğinizi artırdığı gibi SEO açısındanda çok etkili olacaktır.

Eğer siz de Türkiye’nin en popüler haber sitelerinde yer almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.